Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum www.forumpieczarki.fora.pl Strona Główna

Forum www.forumpieczarki.fora.pl Strona Główna » Ważne informacje » Regulamin forum
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Regulamin forum
PostWysłany: Nie 20:35, 11 Sie 2013
daront
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


Regulamin forumpieczarki.fora.pl

A§1. Postanowienia Ogólne

1.1. Każdorazowo posługując się terminem Forum, odnosi się on do serwisu internetowego forumpieczarki.fora.pl.
1.2. Forum poświęcone jest tematyce związanej z uprawą pieczarek.

A§2. Rejestracja

2.1. Rejestrując się w naszym Forum zgadzasz się na poniższe warunki regulaminu.
2.2. Podczas rejestracji jako nazwy użytkownika (loginu) nie używaj nazw obraźliwych, wulgarnych, nazw zarezerwowanych dla wartości religijnych, a także adresów stron www, oraz nazw serwisów. itp. Tego typu konta będą usuwane.
2.3. Ponowna rejestracja jest możliwa tylko, gdy konto zostało usunięte, lub wystąpiły problemy z poprzednim kontem, które zostały zgłoszone administracji. W innym przypadku drugie konto będzie usuwane, a użytkownik otrzyma ostrzeżenie.

A§3. Ogólne zachowanie.

3.1. Nie krzyczymy (nie piszemy wielkimi literami).
3.2. Nie używamy wulgaryzmów i wyrażeń obraźliwych w wypowiedziach, sygnaturach, awatarach. Zasada ta dotyczy również umieszczania linków (również ich skrótów, czy kodów qr) do stron z niecenzuralnymi czy obraźliwymi treściami, oraz "cenzurowanych" przekleństw w postaci kropek/gwiazdek itp.
3.3. Nie powodujemy kłótni
3.4. Nie obrażaj innych użytkowników.
3.5. Zabrania się stosowania nicków, oraz awatarów zawierających wyrazy "Administrator", "Moderator" oraz innych, mogących wprowadzać użytkowników forum w błąd.
3.6. Stosuj się do próśb i nakazów obsługi forum. Nie kasuj edycji moderatorów w Twoim poście. Szanuj osoby, które wiedzą więcej od Ciebie, oraz pilnują porządku.

A§4. Pisanie nowych postów na forum.

4.1. Przed napisaniem nowego tematu skorzystaj z wyszukiwarki, a także sprawdź, czy odpowiedz na Twoje pytanie nie znajduje się w FAQ.
4.2. Posty umieszczaj w odpowiednich działach. Wystawianie tego samego posta w różnych działach lub kilka razy, ale z innym tematem grozi ostrzeżeniem.
Wszelkie problemy należy umieszczać w istniejących już tematach zamiast zakładać nowy. Jedynie w przypadku, gdy nie ma jeszcze odpowiedniego tematu, należy założyć nowy.

4.3. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.
4.4. Przed napisaniem nowego tematu lub postu, każdy użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z zawartością danego działu, oraz zawartych w nim ogłoszeń.
4.5. Posty nie mogą obrażać w żaden sposób innych osób zarejestrowanych na forum i osób postronnych.
4.6.Pisząc odpowiedź na ostatni post w temacie, nie cytujemy go w całości. Dozwolone jest cytowanie fragmentu ostatniego posta, jeśli jest on długi i rozbudowany, a my chcemy się odnieść do konkretnej jego części. Unikamy również cytowania całych, wcześniejszych postów, jeżeli nasza odpowiedź tyczy się tylko ich wycinka.
4.7. Nie pisz tego samego tematu w różnych działach.

A§5. Odpowiadanie na posty

5.1. Nie wyśmiewaj się z błędów innych użytkowników.
5.2. Poprawiaj błędy innych użytkowników i nakierowuj na poprawne odpowiedzi.
5.3. Nie spamuj, nie nabijaj postów, używaj edycji postu. Nie pisz tego samego tematu jeszcze raz, jeśli poprzedni został zamknięty. Nie komentuj, jeśli nie masz niczego ciekawego do napisania.
5.4. Nie pisz posta pod postem, chyba, że jest to uzasadnione działanie (w przeciwnym wypadku użyj opcji "edytuj").
5.5. Pisząc posta wnoszącego coś do tematu masz prawo zareklamować własną stronę, podając link do niej zwykłą czcionką - o ile nie jest to konkurencyjna witryna online dla naszego Forum.

A§6. Kary i pochwały

7.1. Za łamanie zasad niniejszego regulaminu możesz otrzymać ostrzeżenie, czyli WARNa, lub nawet zostać pozbawionym dostępu do forum, czyli dostać BANa.
7.2. Po otrzymaniu ogólnej liczby 5 ostrzeżeń użytkownik zostaje zbanowany, czyli odebrany zostaje mu dostęp do forum.
7.3. Użytkownicy mogą chwalić siebie nawzajem stosując system plusów. Użytkownik może pochwalić innego użytkownika maksymalnie 10 razy w ciągu 24h.

A§7. Ekipa Forum

8.1. Każdy dział forum ma przydzielonego moderatora (lub grupę moderatorów).
8.2. Moderatorzy są wybierani przez administratora. Ich zadaniem jest pilnowanie porządku w wybranych przez nich działach. Do swojej dyspozycji mają narzędzia moderatorskie, umożliwiające edycję, usuwanie i przenoszenie postów, jak również posiadają możliwość karania użytkowników
8.3. Od każdej decyzji moderatorskiej można się odwołać, pisząc zażalenie bezpośrednio do administratora, zajmującego się sprawami użytkowników.
8.4. Administratorzy oraz Moderatorzy nie są zobowiązani ściśle przestrzegać niniejszego regulaminu, oraz mogą pozwolić użytkownikom na lekkie nagięcie regulaminu w szczególnych przypadkach.
8.5. Nad całością forum czuwają administratorzy. Każdy z nich ma określone zadania, które realizuje. Do głównych zadań należy dbałość o poprawne działanie forum, arbitraż w sprawach zgłoszonych przez użytkowników, tworzenie nowych działów, nadzór nad Ekipą moderatorów, reklama i wizerunek portalu w sieci.

Regulamin wchodzi w życie z dniem 11 sierpnia 2013 roku.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Regulamin forum
  Forum www.forumpieczarki.fora.pl Strona Główna » Ważne informacje
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin